فرم هاي گزارش بازديد مسوولين فني نظام گل خانه اي

لازم است کلیه مسوولین فنی نظام گل خانه ای استان اصفهان پس از دانلود و دریافت فرم گزارش بازدید گل خانه (که در زیر این توضیحات قرار گرفته است) نسبت به تکمیل فرم گزارش بر اساس شرایط زیر اقدام کرده و یک نسخه از گزارش را به صورت مستمر طی مدت قرارداد به سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان ارایه کنند:

 1- فرم گزارش شامل سه صفحه است. مسوولین فنی می بایست کلیه اطلاعات موجود در هر سه صفحه را تکمیل فرمایند.

2- اندازه فرم گزارش A4 می باشد. لذا از تغییر در اندازه در زمان چاپ فرم گزارش جداً خودداری فرمایید.

3- لازم است فرم های گزارش به صورت ماهیانه تکمیل شده و به سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان ارایه شود.

4- لازم است فرم گزارش در سه نسخه تهیه شود. نسخه اول متعلق به کارفرما، نسخه دوم متعلق به سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان و نسخه سوم متعلق به مسوول فنی می باشد.

تذکر: به منظور دسترسی آسان به فرم های گزارش پیشنهاد می شود، مسوولین فنی برای هر قرارداد یک پوشه جداگانه تهیه کرده و نسخ گزارش مربوط به آن قرارداد را تا زمان خاتمه قرارداد نزد خود بایگانی فرمایند.

5- ضروری است کلیه نسخ گزارش در محل مربوطه توسط مسوول فنی و کارفرما مهر و امضا شود. تذکر: گزارش هایی که فاقد امضای مسوول فنی یا کارفرما باشد، غیر قابل پذیرش خواهد بود.

6- در هر زمان که هر یک از اطلاعات مندرج در صفحه اول تغییر پیدا کند (نظیر نوع کشت، نوع و رقم بذر یا نشا، مرحله تولید و...)، مسوول فنی می بایست تغییرات را دقیقاً در فرم گزارش منعکس نماید.

7- در خصوص جدول مربوط به شماره گزارش (در بالای هر صفحه)، با توجه به این که گزارش ها می بایست به صورت ماهیانه به سازمان ارایه شود، به عنوان مثال اگر قراردادی برای مدت 2 سال منعقد شده باشد، کل گزارش هایی که مسوول فنی باید به سازمان ارایه کند مجموعاً 24 گزارش خواهد بود و چنان چه در ماه سوم قرارداد باشد، در جدول مربوطه در مقابل ردیف شماره گزارش "3 از 24" نوشته می شود.

تذکر: بدیهی است تعداد گزارش ها با تعداد بازدیدهایی که مسوول فنی بر اساس جدول 1 در ماده 6 قرارداد همکاری با کارفرما متعهد به انجام شده است متفاوت است. گزارش ها ماهیانه تنظیم می شود ولی بازدیدها باید به هر تعداد که در قرارداد همکاری ذکر شده است توسط مسوول فنی صورت پذیرد.

8- تا زمان طراحی و استقرار سامانه برخط مربوط به ثبت گزارش بازدید مسوولین فنی از واحدهای گل خانه ای استان اصفهان، لازم است نسخه گزارش مربوط به سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان، از طریق ارسال نمابر، رایانامه (پس از اسکن) و یا مراجعه حضوری توسط مسوول فنی به سازمان ارایه شود.

شماره فاکس سازمان: 37815365-031

رایانامه سازمان: info@agriengs.ir

9- نظر به مصوبات شورای سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان، در صورت عدم ارسال منظم و مستمر گزارش ها توسط مسوولین فنی، موضوع در قراردادهای آینده ایشان ترتیب اثر داده خواهد شد و منجر به کاهش سقف یا عدم انعقاد قرارداد همکاری در آینده خواهد شد.

10- با توجه به تشکیل "کمیته مسوولین فنی نظام گل خانه ای استان اصفهان" در گردهمایی مورخ 29 دی 1394، به منظور سهولت و تسریع در برقراری ارتباط، مسوولین فنی می توانند نظرات و پیشنهادهای خود را از طریق اعضای کمیته فنی به این سازمان ارایه فرمایند.

برای دانلود فرم گزارش بازدید بر روی فایل زیر کلیک کنید:

فرم بازديد گلخانه

فرم بازديد واحد پرورش قارچ خوراکي


صفحه بعدی 1 2
تعداد بازديد کنندگان:2305

آدرس : اصفهان - بلوار کشاورز - کوی امیریه (بلوار گل ها) - جنب مجموعه ورزشی زیتون
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان میباشد.
کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است.
تلفن های سازمان : 64-37815360 031
دورنــگـــــــــــــــــار : 37815365 031
Email : info@agriengs.ir